| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Dětští lékaři

11.6.2012 21:58:29 Jana z Litoměřic

Re: Dětský lékař - Litoměřice - MUDr. Olga Roškotová

Dobrý den,
sice jste to psala již před rokem, ale dnes mne paní doktorka Roškotová "dorazila". Sháněla jste z Litoměřic nějakou dětskou lékařku, tuto Vám nedoporučuji, pokud jste náhodou u ní nebo nadále sháníte.

Přečtěte si mou zkušenost s ní a posuďte. Snad si to přečtete :). Jana

Po 7 letech péče paní doktorky jsem dnes velmi rozčarovaná a odcházíme od ní. Po vyslovení jistých pochybností o pochybení z její strany začala vinit mne z nekomunikace, vlastního názoru aj. a místo, aby mne uklidňovala a logicky argumentovala, doporučila odejít k jinému lékaři s našimi třemi dětmi. Dokonce mi nejmladší dcerku odmítla přeočkovat, to prý již mám řešit s jiným lékařem. Jsem opravdu překvapená, že po sedmi letech toto dokáže doktorka svému klientovi říci. Syna s atopickým exémem nás až v šesti letech poslala k alergologovi (oba rodiče jsme přitom alergici), kdy zjistil intoleranci na kravské mléko, po šesti letech jsme konečně měli a máme exém pod kontrolou, když jsme vynechali mléko z jídelníčku. Nad problémem se zády, které diagnostikovala synovi mávla rukou (je to v rodině), a po pár dnech jiný lékař aniž bych mu cokoliv říkala konstatoval, že má záda špatná, tak, že by to mohlo později vést až ke skolióze a měli bychom dojít k odborníkovi. Nesnášenlivost lepku u naší dcerky byl zjištěn v nemocnici na doporučení paní Roškotové, po tom, co jsem za ní přišla s problémy se stravováním. Zaráží mne, že přesto, že od malička byla hubená, jí po roční prohlídce chtěla vidět až na přeočkování za tři měsíce. Je to prý na matce, nenese za to odpovědnost. Ano, ale starostlivější lékařka by chtěla takové dítě pro jistotu vidět dříve. Můj názor. Posuďte sami zda byste měli další důvěru k této paní doktorce. My už nikoliv.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Dětský lékař - Litoměřice JancaG 27.3.2011 21:40
*Re: Dětský lékař Binturongg 27.3.2011 21:48
**Re: Dětský lékař MISKYNK 27.3.2011 22:11
***Re: Dětský lékař JancaG 12.4.2011 21:23
****Re: Dětský lékař XXX 18.4.2011 13:17
*Re: Dětský lékař - Litoměřice Teríí+Kryštof 07+Emma 10 27.3.2011 22:27
*Re: Dětský lékař - Litoměřice - MUDr. ... Jana z Litoměřic 11.6.2012 21:58
*Re: Dětský lékař - Litoměřice Jana z Litoměřic 11.6.2012 22:0

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.