| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Dásně - paradentóza

10.6.2012 8:45:00 Kaplanka+kluci 05,08

Ústní voda dr. Landy

narazila jsem - i tady na rodině chválu na tento produkt. Zajímali by mě jakékoli informace od uživatelů tohoto podpůrného prostředku.Všude je samozřejmě jenom chvála na tento "zázrak"

nemůže si člověk spíše ublížit? při tom stahovacím účinku dásní nemůže si stahovat dásně naopak od krčků? je normální lehké pálení dásní po použití? nemůže si člověk dásně nějak spálit - za předpokladu ředěné vody? je možné ji používat "na blint"?

Já jsem si jí koupila ze zoufalství/naděje. Problémy s dásněmi jsem neměla, ale nyní zubařka mi řekla že se mi odhalují krčky (a laickým "studiem" se mi to asi zhoršuje ~n~) a jsem objednaná na paradontologii. Zuby čistím snad poctivě a i ona mi řekla, že k hygieně mi nemůže nic vytknout, tak proč? ~n~

Použití této vody nemám posvěcené od dr. a nemám ještě nějakou diagnozu. Taky jsem teď hodně nachlazená a pálí mě celá huba a krk i od virozy (nebo od vody? zkouším ji pár dní a možná se to spojilo dohromady, ale na stránkách Landy píšou, že je vhodné použití i při různých infekcích celé dutiny ústní). Jsem lehce zdeptaná. omlouvám se za takové téma při slunečné neděli. Na netu jsem prohlížela ceny protéz a to jsem neměla dělat,klapačky nechci ~:(

Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Ústní voda dr. Landy Kaplanka+kluci 05,08 10.6.2012 8:45
*Re: Ústní voda dr. Landy lipoo 10.6.2012 11:1
**Re: Ústní voda dr. Landy lipoo 10.6.2012 11:7
*Re: Ústní voda dr. Landy Kaplanka+kluci 05,08 10.6.2012 11:24
**Re: Ústní voda dr. Landy nany+2 10.6.2012 19:28
***Re: Ústní voda dr. Landy lipoo 11.6.2012 15:8

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.