| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Domácí pekárna

8.6.2012 19:00:52 januska.1

Pekárna z Tesca

Mám druhou pekárnu z Tesca.První sloužila asi 2 roky,pekla dobře,měla jsem jeden chlebík hezčí než druhý:-)Jenže po 2 letech se nějak přestalo dařit,chleba nevykynul,ve vevnitř byl rozteklý,nedopečený.Takových pokusů jsem udělala asi pět a pekárna putovala na skládku.Jelikož jsem ale byla předtím spokojená,zakoupila jsem další pekárnu Tesco.Mám ji asi půl roku,chleba z ní byl ucházející,no představovala bych si více nakynutý.Nyní však opět stejná závada.Nenakyne,vevnitř mazlavá hmota.Neví někdo čím to může být?Nebo neumím už upect chleba?~;)Pekárna normálně pracuje,hřeje apod..Droždí různé.Máte někdo podobnou zkušenost s pekárnou Tesco?
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Pekárna z Tesca januska.1 8.6.2012 19:0
*Re: Pekárna z Tesca Mamisek 8.6.2012 19:48
**Re: Pekárna z Tesca Marky+Tomík a Klárka 8.6.2012 21:17
*Re: Pekárna z Tesca sylvaina 9.6.2012 8:36

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.