| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : srpen 2011

27.4.2012 8:11:23 Markét, Anička08,Adélka11

Re: Ahojky

Ahoj Mirko,

Terezka je tedy šikulka, musíme si poslat zase nějakou fotku. ~R^~R^ Ty se máš, že Ti krásně papá ~w~ a hlavně že jí chutná všechno.
Jinak máš pravdu vůbec nám to tady nežije. ~7~ Je to tím, že nás je málo kdo sem chodí. Jak začne léto bude asi ještě hůř. Můžeme si jedině napsat třeba někdy na mail kdo by chtěl a poslat fotky dětí nebo mám skype.
Holky už aby byl duben pryč, pořád se s náma vlečou ty nachlazení a holky měly ještě virozu průjem, teplota, zvracení. Dnes jdu s holkama na kontrolu.
Adélka je co se týká pohybu šikovná, leze po čtyřech, všude si stoupá a chodí kolem nábytku, leze do schodů, ale taky pak kolikrát padne na záda a hlavu :-)
Zatím má dva zuby dole a rostou jí dva zuby nahoře.
Co mě stále trápí je, že málo jí a je taková plačtivější. Anička byla pohodové veselé miminko. Nevím co děláme špatně ~q~ Ráda bych přešla na umělé mlíko, protože jsem už dost bez energie, ale mlíko z flašky nechce a nejí ani žádné kaše. Vyzkoušela jsem snad pět druhů. Po čem je jak divá je rohlík, ale přece jí nemůžu krmit jen rohlíkama???? Zkoušela jsem už i kupovanou stravu a tu také nechce. Pořád by chtěla být nejraději u prsa, která jsou čím dál menší a menší :-) Adél má přes devět kilo, takže váhově problém nemá jen já bych jí už ráda odstavila. Což pořád oddaluju, když pořádně nejí. Třeba v něčem dělách chybu tak mi holky poraďte.
Jinak spí jen 20 minut dopoledne v ložnici ve své postýlce, kde má klid a hodinu odpoledne, v noci se budí třikrát.
Už je zase vzhůru. Budu se snažit víc psát. Příští prodloužený víkend jedeme zase vlakem na Moravu tak se těším, děti budou venku na zahradě, užijou si babičku s dědou a budeme snad pořád venku. Holky letím už brečí. pa pa
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Oblecky po nasi holcicce Eli a ej 18.3.2012 11:21
*:-) MIKIMIRI 19.3.2012 8:47
**Pěkné dopoledne Markét, Anička08,Adélka11 2.4.2012 10:6
***hezké veliikonoce Zuzulka7 8.4.2012 20:56
****Re: hezké veliikonoce MIKIMIRI 8.4.2012 22:51
*****Ahojky MIKIMIRI 23.4.2012 20:52
******Re: Ahojky Markét, Anička08,Adélka11 27.4.2012 8:11
*******Re: Markét, Anička08,Adélka11 27.4.2012 13:37
********Ahoj MIKIMIRI 28.4.2012 14:46

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.