| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Imunologie a otěhotnění

21.4.2012 13:17:45 třešničkaA,Tom 09+David 13

Re: Reprodukční imunologie - vyšetření u MUDR.Madár v Praze Podolí

Tak mi se tohleto stalo třikrát,jednou na jaře,to mi po revizi řekli,že se to málokdy stane dvakrát po sobě,no tak za 3 měsíce jsme se začli snažit znovu a naštěstí uspěšně z toho mám ted doma 2,5 letého syna,no a ted se mi to stalo loni dvakrát během půl roku v červnu a pak v listopadu.Pokaždé plod bez srdeční akce.Mezi těmi lonskými revizemi mě a manžela poslal doktor na genetiku i když jsem měla v té době normální porod mezi zamlklými těhu,chtěl se ujistit jestli je vše jak má.Takže jsme absolvovali genetiku odkud mě rozeslali na různá vyšetření.Hematologické,cukrovka,štítná žláza no manželovi brali taky krev na různé chromozonalní vady apod.Vše negativní.Takže jsme se na podzim začli snažit znova a zase to nedopadlo.Zákrok jsem podstoupila po třech dnech v nemocnici už v 5 týdnu,krvácela sem a snižovalo se mi HCG o půlku ze dne na den.Jinak u zamlklinek jsem vždy špinila až krvácela zpočátku a u normálního těhu nic.Takže tak moje tělo reaguje na špatné těhu asi.

Neplatí se nic pokud máš doporučení od doktora a jsi češka slováci si to musí platit tuším 7500 kč za to vyšetření.Jinak s doporučením to máš hrazené pojištovnou.Bez něho by sis to musela hradit taky,pokud budeš mít problém a doktor ti to nebude chtít vypsat tak zkus obvodáka nebo v nemocnici jak tě budou propouštět.

Přijdi k nám zamlklinkám patříš mezi nás a všechny co jsme prošly.
http://www.rodina.cz/diskuse1141.htm
Mě holky dost poradily jsem tam už skoro rok a opravdu mě hodně pomohly.~R^

My se ještě o mimi snažit nemůžem byli jsme na kontrole v lednu v tom podolí měsíc jsme čekali na výsledky,zjistili nám příčinu,manželovi tam berou sperma,tak ho budeš muset na to připravit.Já to měla se svým dost těžké.~7~
Zjistili mi pozitivní buněčnou imunitu neboli jsou pro mě jak manželovy tak cizí spermie vetřelci jinak manžel má spermie v normě žádný problém,ale já se musím léčit od unora beru kortikoidy prednison 5 mg denně.A musíme spát s kondomem.Né kvůli tomu,že by si chlap neuměl dát pozor,ale muži vylučují i něco před tím než ejakulují.
Každopádně musíme na kontrolní odběry 3 měsíce od doručení prvních výsledků jsme objednaní na 14.kvetna.Spíme u kamarádky jelikož tam musíš být na osm ráno všichni jsou takhle objednaní a z moravy to máme dost problém se na ten čas dostat.Pak budem čekat zase do půlky června na vysledky ve většině případu byvájí v pořádku a může se pár snažit,ale je to dost složité povolené snažení je jen v době plodných dní a mimo ně kondom.Takže běh na dlouhou trat.Léky pokud ti tu léčbu taky potvrdí je jedno na jaký imunologický problém bereš až do cca 15 týdne těhu v poloviční dávce.V těhu se tam musí jet znova mezi 7-9 týdnem,aby věděli kdy ti ty léky vysadit.Takže nás tam čeká minimálně po květnu ještě jedna cesta,ale to už potřebujou jen krev ženy odběry chlapa už ne.

Jinak máme stejný věk.~;)Mi bude letos na podzim 32 let,takže taky moc druhé chci.Každopádně se vracím v srpnu do práce minimálně na pár měsíců,protože kdoví kdy se zadaří.Nikdy teda jsme s tím problém neměli do dvou tří měsíců jsem zapadla,jenže ted je to o to horší, když nebudem moct cely měsíc pravidelně.~:(

Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Re: Reprodukční imunologie - vyšetření u... třešničkaA,Tom 09+David 13 3.1.2012 20:45
*Re: Reprodukční imunologie - vyšetření... KAKAS 21.4.2012 9:21
**Re: Reprodukční imunologie - vyšetře... třešničkaA,Tom 09+David 13 21.4.2012 10:51
***Re: Reprodukční imunologie - vyšet... KAKAS 21.4.2012 12:29
****Re: Reprodukční imunologie - vyš... třešničkaA,Tom 09+David 13 21.4.2012 13:17
*****Re: Reprodukční imunologie - v... KAKAS 23.4.2012 21:3
******Re: Reprodukční imunologie -... třešničkaA,Tom 09+David 13 24.4.2012 8:53
***Re: Reprodukční imunologie - vyšet... KAKAS 21.4.2012 12:45

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.