| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Dráždivý tračník

29.9.2011 16:02:30 marsalkaa

Dráždivý tračník

Dobrý den,
tak se připojuji do klubu dráždivých tračníků.Tento problém s průjmy mám již několik let,ale tento rok se mi zhoršil a před dvěma měsíci jsem konečně s tímto trápením navštívila lékaře, absolvovala vyšetření střev,žaludku,sono břicha a odběry krvě- výsledek dráždivý tračník a reflux žluči do žaludku.Už nevím jak dál.Jsem od února doma po úraze a problémy se střevy mám teď poslední týden takové, že některý den dopoledne i 15x, a to už jde ze mě jen voda jako po pití projímadla před vyšetřením střev.Mám z toho nervy na pochodu, je mi slabo a zle.Dostala jsem Duspatalin retard,ale beru ho a žádný extra výsledek.Poraďte jak s tím bojovat.Máte někdo zkušenosti,které potraviny vyloženě škodí.Myslím třeba čerstvou zeleninu(papriky,rajčata,okurky) káva?
Moc moc prosím,snad mi někdo napíše něco povzbuzujícího.Je mi 45 roků a fakt nevím už coby?
Mějte se moc všichni hezky, hlavně hodně zdravíčka aspoň v rámci možností a těším se na odpověď.
Marsalkaa
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Dráždivý tračník marsalkaa 29.9.2011 16:2

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.