| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Hrady a zámky

7.7.2011 18:59:28 Binturongg

Hrad Hohenwerfen

Vzhledem k tomu, že máme ještě v živé paměti, jak nám dokázali otrávit prohlídku hradů a zámků nesoudní rodiče s více či méně uřvanými nebo neukázněnými dětmi, zdržujeme se zatím svého koníčka nebo se v prohlídkách střídáme.
Výjimku tvoří např. hrad Zvíkov, který je vyloženě baby friendly - člověk není připoután ke skupině s průvodcem, a pokud robě ztratí nervy, lze prohlídku kdykoli ukončit, aniž bychom byli prokleti do desátého pokolení.

A to je to, co mě zajímá i u hradu Hohenwerfen.
Umanula jsem si, že když kolem něj jezdíme 12 let k moři, letos ho už chci konečně navštívit.
Náš dějepisný tým však obsahuje i dvouleté, nechodící batole.
Nakolik baby friendly je hrad Hohenwerfen? Jde mi hlavně o to, abychom mohli místo kdykoli spěšně opustit, pokud bude třeba ~:-D
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Téma: Hrad Hohenwerfen Binturongg 7.7.2011 18:59
*Re: Hrad Hohenwerfen janina 7.7.2011 19:15

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.