| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zánět močových cest

22.6.2011 19:04:02 Ennywan

Zánět močových cest - příznaky

Celý den mě dneska bolela pravá břišní oblast. Začalo mě to bolet po jedné poloze při včerejších radovánkách s manželem. Chvíli to bylo lepší chvíli horší, pomohl odpočinek v posteli. Nicméně teď večer tu bolest vnímám spíš v podbřišku uprostřed, je soustavná, odpočinek na to už nepomáhá. Je to takový nepříjemný soustavný tlak nebo jak to popsat, občas to někde píchne. Nicméně problémy při močení zatím žádné nemám, žádné pálení, řezání, častější potřeba jít na záchod apod. Taky mám pocit, že jsem nafouklejší. Mohl by to být zánět močových cest, i když při močení žádné problémy nejsou? Nebo mohla by se i takto ohlašovat MS? Jsem 23.DC a poslední dvě MS jsem měla cyklus 28-mi denní (což je u mě nevídáné, mívám spíš delší cykly). Dík za zkušenosti.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Zánět močových cest - příznaky Ennywan 22.6.2011 19:4
*Re: Zánět močových cest - příznaky Krevetka 22.6.2011 19:11
*Re: Zánět močových cest - příznaky zerat 22.6.2011 19:14
**Re: Zánět močových cest - příznaky sarmi 22.6.2011 19:20
*Re: Zánět močových cest - příznaky Claire4891 22.6.2011 19:45
**Re: Zánět močových cest - příznaky Ennywan 22.6.2011 20:2
*Re: Zánět močových cest - příznaky Lucc74 22.6.2011 21:46

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.