| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Tříměsíční kolika - větry

9.6.2011 12:48:26 Novoli, Naty 11/08, Sisi 05/11

Za jak dlouho po snězení nevhodné potraviny se projeví u miminka kolika?

ahojte rodinkářky,

chtěla jsem se zeptat, za jak dlouho po požití nějaké potraviny se u miminka projeví problémy s trávením v podobě koliky? Sice bych to už po prvním potomkovi měla mít vychytané, ale na tu první dcerku neplatilo prakticky nic, mohla jsem se omezovat ve skladbě jídla jakkoli, stejně na vše reagovala krutým řevem. To bych nesměla jíst nic než čistou vodu. Jí pomohly jedině ty probio kapky v kombinaci s baby calmem.
Ale teď s druhou dcerkou je vše jinak, na větry zdaleka tolik netrpí, ale přece jen některé věci jí dělají zle... Proto bych byla ráda, kdyby mi někdo dokázal poradit, jak daleko před tím křikem mám hledat příčinu jejích potíží, abych se takovému jídlu mohla příště vyhnout. A taky za jak dlouho ty dráždivé látky z mléka vymizí a nastává opět klid..
Předem moc všem děkuji ~x~
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Za jak dlouho po snězení nevhodné potrav... Novoli, Naty 11/08, Sisi 05/11 9.6.2011 12:48
*Re: Za jak dlouho po snězení nevhodné ... albert1 9.6.2011 15:35
*Re: Za jak dlouho po snězení nevhodné ... *Niki* 9.6.2011 17:9
**Re: Za jak dlouho po snězení nevhodn... Novoli, Naty 11/08, Sisi 05/11 9.6.2011 17:30
***Re: Za jak dlouho po snězení nevho... Lida4321 14.6.2011 17:26
*Re: Za jak dlouho po snězení nevhodné ... perko 9.6.2011 17:19

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.