| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Plenky látkové

20.4.2011 23:26:34 Leena+Michalka listopad 09

Tréninkové kalhotky

Nase holcicka uz doma nema plenu tak cca 2 mesice, kazdy den ma tak prumerne jednu az dve nehody, nekdy ma "vztekaci" den tak je to horsi nektery den bez nehod, na spani plenu jeste ma. Resim ted plenu venku, vetsinou ji plenku nedam, kdyz vim, ze budem na pisku treba tri hodiny a nebo jdeme do mesta a nevim zda ji budu moci nekde vyslekat dam ji kalhotky bambino mio a do toho tu slabou mensi vicevrstvou plenu. Dnes jsem byla ve meste, byla moc sikovna, takze cele dopoledne bylo bez nehod, jednou jsem ji dala curat ke kericku, jenze vyslekat ji z te pleny na suchace a pak ji ve stoje nejak davat zpatky je fakt hrozne, uplne bez pleny si zase v autobuse jeste netroufam. Cetla jsem o treninkovych kalhotkach, ale nekdo psal, ze jsou dost uzke gumicky (a nase holcicka ma dost stehynka), taky ze moc neudrzi (ale kdyz pouzivam ty bambino s tenkou plenou, tak by to melo byt podobne ne?, chci to jen jako pojistku spise), no pak jsem taky cetla, ze kdyz deti maji plenu, tak se jim hlasit curani moc nechce, ale u sve dcery to zase moc nepozoruji, i kdyz na pisku se mi zatim pocurala jen kdyz mela plenu. Radeji bych latkovou variantu, proto pisu na latkovky .-). Dekuji moc za rady a omlouvam se za roman :-).
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Tréninkové kalhotky Leena+Michalka listopad 09 20.4.2011 23:26
*Re: Jake treninkove kalhotky Maesta a zlatíčka 21.4.2011 0:0
*Re: Jake treninkove kalhotky Bumbi&05,08,10 21.4.2011 0:20
*Re: Jake treninkove kalhotky mgkud+♀05/08+04/10 21.4.2011 1:3
*Re: Jake treninkove kalhotky zerat 21.4.2011 7:57
**Re: Jake treninkove kalhotky zerat 21.4.2011 7:58
*Re: Jake treninkove kalhotky Áňa + 2 21.4.2011 8:39
*Re: Tréninkové kalhotky Leena+Michalka listopad 09 21.4.2011 13:31
**Re: Tréninkové kalhotky tereza (2 malé děti) 21.4.2011 15:27

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.