| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : duben 2010

26.9.2010 21:36:12 Donell

Re: ahojky děvčata....

Zdravím také maminky dubňátek,
dlouho se nikdo neozval...
Zítra nám je pět měsíců! Souhlasím s Petrou, letí to neskutečně. Náš malej má minimálně 7,5kg, stále jen plně kojen.. S hexou jsme začali až teď ( kvůli TBC ), takže nás to lítání k Dr. čeká... aspoň, že naušničky nemusím řešit..~;). Tak ať to máte s Kačenkou rychle a bezbolestně za sebou!~;((. Jo a zoubky se taky ještě žádné nehlásí...ručičky má sice pořád v hubičce, ale co jsem tak zkoušela přejíždět prsty po dásničkách, tak se ještě nic neklube...
Jinak já musím přidat aktuální zkušenost, a to s letadlem..poprvé jsme včera letěli... sice jen hodinu a půl z Prahy do Paříže, ale musím říct, že jsem byla ráda, že jsme dorazili na místo. Nejhorší snad bylo zpoždění, kdy jsme odlítali o dvě a půl hodiny později z Prahy...chudinka malinkej byl pěkně otrávenej, usnul mi u prsa v tranzitní zóně, v letadle pak chvíli taky cucal, ale většinu času dělal brajgl. Ale musím vynachválit letištní personál - to už se mi dlouho nestalo, že bych někoho chválila. Všichni mi moc pomáhali ( letěla jsem s malým sama + kočárek + kufr ), ani jsem nemusela stát frontu na odbavení. A v paříži mě mezi tisíci lidmi čekajícími na zavazdla vyhledala slečna, aby mi předala autosedačku abych už si tam mohla malýho dát a neupadly mi ruce...~R^. Takže včerejší personál a aktivita vůči mě a malýmu fakt super. Co vy a cestování, jak to prcci zvládají?
Jinak malej je moc šikovnej, hlavičku už prakticky sám drží, přitahuje se do sedu, brouká si, povykuje, hlasitě se směje, je to prostě prdelka. No a má olezlou pusinku jak opička zadeček, páč neskutečně slintá a nestačí se mu to hojit...~a~
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
ahojky děvčata.... cicinad 3.9.2010 21:55
*Re: ahojky děvčata.... Donell 4.9.2010 22:21
**Re: ahojky děvčata.... Petra+Kuba02+Maťa06+Kačí10 21.9.2010 23:8
***Re: ahojky děvčata.... Donell 26.9.2010 21:36

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.