| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Anovulace

23.6.2010 19:40:21 Morrigna

Střídání ovulačních a anovulačních cyklů

Tři měsíce měřím BT, křivka vypadá celkem dobře, ale první i třetí cyklus se mi ukázal výrazný hlen i po "teplotním skoku", takže mi Fertility Friend vyhodnotil pouze jako možnou ovulaci. Obě MS po takovém to cyklu byly sice výrazné, ale krátké a bez toho, aby odcházela sliznice. Po první MS jsem byla na hormonálním profilu, který nedopadl dobře, vypadalo to, že vajeníky vůbec nespolupracují.
Teď mi to vrtá hlavou, je možné, že by jeden vajeník fungoval a druhý ne? Že by se mi tím pádem střídaly ovulační a anovulační cykly? Řěšil jste to někdo?
Jsem z toho všeho hodně přešlá. Na gyndu na kontrolu půjdu za měsíc, ale doktorka se tvářila spíše tak, že to není její parketa a spíš mě pošle do CAR, což mě také moc nepovzbudilo.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Střídání ovulačních a anovulačních cyklů Morrigna 23.6.2010 19:40
*Re: Střídání ovulaních a anovulačních ... Firsty+Matouš07/06+Šimon01/08 23.6.2010 19:45
**Re: Střídání ovulaních a anovulačníc... VERI + V6/08 + bříško 23.6.2010 19:49
***Re: Střídání ovulaních a anovulačn... Morrigna 23.6.2010 20:10
****Re: Střídání ovulaních a anovula... Maťa. 23.6.2010 20:15
****Re: Střídání ovulaních a anovula... Samarlu 23.6.2010 22:55
*****Re: Střídání ovulaních a anovu... LNKa 24.6.2010 0:19

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.