| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Lékaři a zdravotnická zařízení - ostatní

27.4.2010 12:54:17 NL

Re: Josef Olša léčitel

Ne ne nevyděsila, i o tom vím. Mě se to jednou objevilo právě před těmi 2,5 měsíci a pak se to jen zlepšovalo a i výsledky tomu napovídali, to jsem užívala tu alternativní medicínu. Doktor mi tam diagnostikoval něco jako zánět žlučníku, pak slinivku na hraně a naposledy právě ten dvanácterník. Ale pořád mi ještě bylo celkem dobře. To jen, že zas minulý týden se to všechno obrátilo a dostalo do stavu právě před těmi 2,5 měsíci :-( . Už jsem z toho fakt zoufalá, o všechny vyšeztření aby se člověk doprošoval. Nejhorší je, že tomu člověk vůbec nerozumí a neví co má dalšího pak navazovat, aby se postupně vyloučili různé nemoci.
Já bych byla tak ráda kdyby zítra na ultrazvuku střev našli nějaký blbý zánět a něčím to případně přeléčili a byl klid. Pak ještě vkládám naděje do toho jednoho doktora kam se zítra odpoledne chystám a co pomohl i mé tchýni s diagnózou (ta si prošla něčím podobným s horším průběhem, akorát, že absolvovala veškerá vyšetření a nic se také nenašlo). Ale ten doktor ke kterému se chystám jí diagnostikoval oslabenou slinivku, udělal jí akupresuru a poslal jí právě k jinému lékaři co dělá akupunkturu a ten jí i řekl co jíst a nejíst. Má třeba už zakázané doživotně mléko a vše z něj právě kvůli té slinivce.
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Téma: Josef Olša - léčitel NL 26.4.2010 20:39
*Re: Josef Olša léčitel Jaana2 26.4.2010 20:54
**Re: Josef Olša léčitel NL 26.4.2010 21:12
***Re: Josef Olša léčitel Jaana2 26.4.2010 21:35
****Re: Josef Olša léčitel NL 26.4.2010 22:51
***Re: Josef Olša léčitel Machovka 27.4.2010 9:35
****Re: Josef Olša léčitel Machovka 27.4.2010 9:38
*****Re: Josef Olša léčitel NL 27.4.2010 12:54
*Re: Josef Olša - léčitel Andrea 17.5.2010 19:57
*Re: Josef Olša - léčitel JOSEF 6.9.2010 15:37

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.