| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Lékaři a zdravotnická zařízení - ostatní

26.4.2010 22:51:45 NL

Re: Josef Olša léčitel

Jo přesně nervy to už na mě taky zkoušeli, tak jsem pila Třezalku, vypila jsem skoro celou krabici a nic. A já si ani nemyslím, že bych teď byla nějak ve stresu. Myslím si, že jsem docela v pohodě.
Ty bylinky právě nevím nevím jak teď s nimi. V tom těhotenství toho moc nemůžu :-( . Uvidím ještě ve čtvrtek. To jedu na tu alternativní medicínu a snad se dozvím, kde je problém právě teď. Předtím mi to ukazovalo na nějaký zánět, i CRP u obvodní mi to potvrdilo, a ten zánět se mi pořád stěhoval. Jednou žlučník, pak slinivka na hraně a pak zas dvanácterník. DOktor to teď se mnou chce zkusit s homeopatií, tak snad to pomůže. A taky jdu na Bachovu květovou terapii, tak i ty nervy, který mám teď teda podrážděný si snad i trošku uklidním. Kdo by taky nebyl nervózní, když jsou problémy a nikdo na nic nemůže přijít.
Taky budu zkoušet jednoho odborníka - lékaře na tyto problémy, tchýni pomohl, tak snad i mě. Prý se snad zabývá i akupresurou a dál doporučuje na akupunkturu k jinému lékaři, je to Thaiec a dokonce je řekl co i jíst a nejíst. Což já teď teda vážně nevím. Jídlo jako takový mi problém nedělá, ale nevím čím si můžu a nemůžu uškodit. Věřím, že to je i hodně o jídle.
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Téma: Josef Olša - léčitel NL 26.4.2010 20:39
*Re: Josef Olša léčitel Jaana2 26.4.2010 20:54
**Re: Josef Olša léčitel NL 26.4.2010 21:12
***Re: Josef Olša léčitel Jaana2 26.4.2010 21:35
****Re: Josef Olša léčitel NL 26.4.2010 22:51
***Re: Josef Olša léčitel Machovka 27.4.2010 9:35
****Re: Josef Olša léčitel Machovka 27.4.2010 9:38
*****Re: Josef Olša léčitel NL 27.4.2010 12:54
*Re: Josef Olša - léčitel Andrea 17.5.2010 19:57
*Re: Josef Olša - léčitel JOSEF 6.9.2010 15:37

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.