| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : PMS - premenstruační syndrom

31.1.2010 10:07:14 NL

Premenstruační syndrom

Ahoj, potřebuji radu a za případné odpovědi budu vděčná.
Od minulého víkendu mě začalo pobolívat břicho, pak mě bylo cca 2x na zvracení (nezvracela jsem) v odpoledních a večerních hodinách. Týden předtím než to vypuklo tak mě pobolívalo v podbřišku. Ale ten další týden se podbřišek ozval jen občas a pak už mě bolelo pouze břicho a to na pravé straně poblíž pupíku a někdy i jakoby pod žebry. Občas to i píchlo vlevo, ale jen málo a občas se trošinku ozval i podbřišek. No a ve středu jsem byla u gynekologa, kde jsem mu říkala, že mě bolí břicho, ptal se kde, já to ukázala, on mě i vyšetřil. Řekl mi, že v tom místě se nejedná o gynekologický problém, že ani na ultrazvuku není nic vidět. Že pokud je ta bolest jakoby výš, tak se může jednat o něco jiného, třeba střeva, játra, slinivka. Ale že pokud by se jednalo o něco akutního, tak bych to prý poznala a musela bych to jet řešit na pohotovost. To bylo ve středu. Čtvrtek ráno mě překvapil, měla jsem pocit na zvracení už rána, necítila jsem se, ale během dne to přešlo. V pátek docela dobrý, jen ty bolesti břicha se objevili až večer. Sobota odpoledne opět pocit jak na zvracení občas pobolívalo břicho. No a večer jsem to dostala. Doufala jsem si i na těhotenství, ale asi to nevyšlo. Dnes je mi zatím dobře. Pobolívá mě břicho, bolesti se včera k večeru přesunuli do oblasti podbřišku z obou stran, ale přikládám to menstruaci. Jinak žádné jiné obtíže jsem neměla, žádnou teplotu nic, pouze jsem byla poslední týden taková napruzelá a k tomu mi po zmáčknutí vytéká i mléko z bradavky, ale může to být i tím jak jsem dlouho kojila, před půl rokem jsem přestala a budu se asi v pondělí objednávat na testy prolaktinu. Mě by zajímalo, zda Vás bolí před menstruací i takhle výše v břiše, ne jen v podbřišku a zda třeba máte i pocity jakoby na zvracení.Pro jistotu se vypravím v pondělí k doktorce, mám docela strach poté co mě gynekolog řekl, že v těch místech co mě to bolí jsou orgány jako třeba játra, atd., mám zvýšený bilirubin, ale nevím, zda to s tím případně může souviset. Díky za Vaše odpovědi.
Odpovědět
Průběh diskuze (17 názorů)
Téma: Premenstruační syndrom NL 31.1.2010 10:7
*Re: Premenstruační syndrom? Rina+2 31.1.2010 10:21
**Re: Premenstruační syndrom? NL 31.1.2010 10:23
**Re: Premenstruační syndrom? NL 31.1.2010 10:24
***Re: Premenstruační syndrom? Libii 31.1.2010 10:29
****Re: Premenstruační syndrom? NL 31.1.2010 10:31
*****Re: Premenstruační syndrom? Libii 31.1.2010 10:33
******Re: Premenstruační syndrom? NL 31.1.2010 10:35
*******Re: Premenstruační syndrom... Libii 31.1.2010 10:38
********Re: Premenstruační syndr... NL 31.1.2010 10:41
*********Re: Premenstruační syn... Dáša,Ondra10/03Lucka1/06 31.1.2010 11:17
*********Re: Premenstruační syn... Sluní* 31.1.2010 14:26
*Re: Premenstruační syndrom 10.3zlatoVLKáska12 31.1.2010 13:58
*Re: Premenstruační syndrom Cimbur 31.1.2010 15:36
*Re: Premenstruační syndrom NL 31.1.2010 19:0
*Re: Premenstruační syndrom Bouřka 31.1.2010 20:15
*Re: Premenstruační syndrom NL 1.2.2010 14:40

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.