| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Nádobí a příbory

3.12.2009 21:54:29 K+H

Re: Litinové nádobí Skeppshult

Jo, mam palacinkovou panev, abych mohla dcerce delat ruzny placky nasucho, ktery ma moc rada, a mela jistotu, ze se z toho neuvolnujou do jidla ruzny ohavnosti (jako z poskrabanyho teflonu apod.). Spokojena jsem moc;-) Jen si clovek musi zvyknout, ze je to docela tezky (vyhazovat palacinky do vzduchu jsem teda zatim s touhle panvi nezkousela:-)); to mi ale nevadi, protoze tu panev mam vlastne misto litinovyho platu, kterej jsem nesehnala.. Chvilku to trva, nez se rozpali, ale hodne dlouho udrzi teplo (a rozpalena krasne voni). Myti je taky jednoduchy, jen horkou vodou a kartacem (myci prostredky se na to nesmi pouzivat, ale jde to krasne i bez nich). Nesmi se v tom teda uchovavat jidlo, asi by to pak rezlo (ale to by se dalo taky napravit).Tohle nadobi je prakticky neznicitelny, neposkrabatelny atd., coz se mi taky libi (je na nej zaruka 25 let myslim). Takze u me fakt spokojenost, doporucuju;-)
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Litinové nádobí Skeppshult Paliskap 3.12.2009 17:31
*Re: Litinové nádobí Skeppshult K+H 3.12.2009 21:54
**Re: Litinové nádobí Skeppshult Jirka 3.12.2009 23:10
***Re: Litinové nádobí Skeppshult K+H 4.12.2009 15:34
****Re: Litinové nádobí Skeppshult Jirka 19.12.2009 11:53
*Re: Litinové nádobí Skeppshult NinaK 29.12.2013 21:35
*Re: Litinové nádobí Skeppshult Jirka 12.4.2015 13:30

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.