| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červen 2006

17.10.2009 15:20:15 Andy,Míša a Naty

Re: čůrání v noci...

Ahoj. Já dávám svoji 3letou už tak rok spát bez plíny. Možná i dřív. S tím, že donedávna měla pod sebou pro jistotu přebalovací podložku, v případě nehody. Ale poslední nehody byli hrozně dávno. No a provozuji to tak, že když jdu spát, tj. 22 - 22.30 hod, tak ji ještě vzbudím, odnesu vyčůrat a holka pak spí dál bez počůrání až do rána. Mám štěstí, že se mi v noci vyčůrá, některé děti buď brečí a nebo je vůbec nevzbudíte. Tak to zkuste.. :-) Přeji hodně zdaru!
Jinak holky, naše školkové nachlazení se po týdnu přehouplo do zánětu příušnice. Tvářilo se to jako poctivé příušnice, ale doktorka kroutila hlavou, že je na to už očkovaná.. takže jsme běhali na ORL, sono,.. A doma další 2 týdny. Tak snad už budeme na chvilku v pohodě. Všechny zdravíme Andy, Míša, Naty.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
čůrání v noci... Tomsim 5.10.2009 21:38
*Re: čůrání v noci... Poletuška 6.10.2009 17:25
**Re: čůrání v noci... Blaženka+Emma6/06+Nella9/09 14.10.2009 13:24
*Re: čůrání v noci... Andy,Míša a Naty 17.10.2009 15:20

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.