| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Západní Slovensko

13.3.2009 16:39:03 tinas

Halušky

Ahoj holky,právě jsme se vrátili z dovolené na Slovensku. Byli jsme lyžovat v Roháčích. Úžasné - ty Tatry vám fakt závidím. :-) Mám dotaz. Manželovi zachutnala vaše kuchyně a tak bych chtěla poradit pár receptíků. Chtěla bych třeba udělat halušky. Halušky koupím i v pytlíku,takže je nemusím dělat z brambor,ale spíš mi jde o to,jak k nim připravujete to zelí . Koupit bryndzu a nebo tu slaninu zvládnu. Také jsem si všimla jistých odlišností při vaření polévky. V Čechách máme polévky typu zelňačka,čočková aj. zahuštěné,kdežto u vás jsou víc vodové,ale místo zahuštění tam zase máte víc toho uvnitř. Třeba já jsem nikdy neviděla,že by někdo dával do čočkové polévky brambory a u vás několikrát. Manželovi tyhle inovace zachutnali,tak bych moc ráda zařadila do jídelníčku pár vašich dobrůtek. Moc prosím,pokud máte nějaké lehké receptíky písněte mi do emailu nebo mi hoďte nějaký link na stránky,kde osvědčené dobroty najdu. Díky moc a zdravím na Slovensko.~x~~R^
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Halušky tinas 13.3.2009 16:39
*Re: Halušky Mirka 2 deti 23.3.2009 13:33
**Re: Halušky moni a felllipe 27.3.2009 22:15
***Re: Halušky moni a felllipe 27.3.2009 22:21
****Rychlo dotaz Datlice Klárka7/04aFilda 9/00 1.8.2009 9:18

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.