| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Termální koupaliště

Soutěžte s DINO.cz!

Vyhrát můžete řadu pěkných cen pro vaše děti: digitální hru, sadu na výrobu slizu, sponky Barbie a jiné.

  (?)
 Názory 110 z 756  [Dalších 746 >>]
JiBi* 51820
1.8.2018 22:16:25
Nepouštět děti do těch bazénů, kam je psáno, že je až od 14+ má své oprávnění. Plavčíci děti většinou vyhánějí, pokud jsou tedy ve službě právě ti zodpovědní. Není to nějaká buzerace z jejich strany, ale děti chtějí chránit, protože jak nám posledně plavčík vysvětlil, tahle termální voda se svým obsahem různých léčivých látek škodí na hormony dětí.
JiBi* 51820
1.8.2018 22:11:20
Do Sárváru jezdíme často, pro děto má vnější i vnitřní část, takže není-li právě dobré počasí, nic se neděje, v případě špatného počasí je možno být uvnitř. Zalakaros jsme si neoblíbili pro jeho obrovskou plochu. Je natolik rozsáhlý, že mnoho lidí není schopno ani objevit všechna zákoutí, a taky se nám nelíbílo, že neustále bylo nutno přikládat čip, když se přecházelo z jednoho prostoru do druhého a navíc ten čip často nefungoval. Navíc tyto termály nemají svůj vlastní kemp, což je nevýhoda.
Ale Sárvár je tak akorát. Teoreticky je možno ubytovat se v hotelu, nebo v kempu, v obou případech je vstup do termálu v ceně a je možno během dne vodní prostor opustit a jít si odpočinout. Což při ubytování v soukromí nebo jiném hotelu než je Park Inn možné není. Ale pokud to někomu nevadí, tak i těchto možností se nabízí mnoho. V kempu je několik možností ubytování - od vlastního stanu až po karavan, se kterým přijedete, ale taky mobilhausy, což jsou takové malé domečky pro 5-6 osob a je vybaven k vaření a má i sprchu a wc, platí se za tento domek, počet lidí nerozhoduje. Anebo normální cihlový kulatý domeček. Otázka je, zda ještě bude, ať už v kempu nebo v hotelu, volné ubytování.
Sluní* 30068
31.7.2018 20:06:43
Taky jsme nikdy nebyli. Dcera je alergicka na chlor a nema moc sanci se nekde koupat. Tyto vsechny zminovane akvaparky jsou s termalni vodou bez chloru??
Inka. 141843
30.7.2018 9:51:49
V lázeňských hotelech jsou župany k dispozici. Manžel si bere svůj protože mu jsou malé. Já mám aspoň 2 na střídačku.
Mariana +2 135342
30.7.2018 1:12:04
to "v županu" byla sice trochu nadsázka, ale jo, lidi to v županu v přejdou. Je to z hotelové haly vnitřkem přímo do vstupu k aquaparku. Župany jsou v Park Inn součástí ubytování, stačí vzít pro děti, pro ty jsou ty jejich moc velké.

Ale nějaké plážové osušky na lehátka je dobré vzít taky.

V hotelu obvykle bereme polopenzi, snídani a večeři, oboje je formou bufetu, celkem slušný výběr.

p.s. v areálu mají super "kuličkovou" zmrzlinu

fakt jeďte, je to tam pro děti super.
Mariana +2 135342
29.7.2018 22:02:09
doporučím Sarvar
bydlet nejlépe přímo v hotelu Park In, což je hotel rovnou součástí areálu, takže se může chodit jen chodbou "v županu" přímo aquapark. No a nestojí se jednak žádní fronta, a vstupné je v ceně ubytování.
pro kempaře je součást areálu hodně dobrý kemp, mají i chatky.

Byli jsme tam už hodněkrát, dětem se tam hodně líbí. A navíc tam teď už konečně vede i slušná silnice - dálnice, tak i cesta odsýpá.

a do těch "termálních" jezírek chodí i děti, ale jsou tam cedulky jak dlouho by se tam mělo/nemělo, ale nikdo to nekontroluje a nikoho nevyhání. Ale tohle děti stejně teda obvykle nebere, maj tam hromadu jiných vyžití.

Na Čechy jsou zvyklí a zařízení, kde co včetně jídel je psáno i česky. Byli jsme naposledy loni na prodloužený víkend a byla to super "malá" dovolená.
Termix 105545
29.7.2018 20:34:00
Byli jsme jen v Sárvár v hotelu Park inn a byla to skvělá volba. Po této dovolené děti nechtěly ani k moři. Naštěstí se obětují a jezdíme i tam.
Lída+2 28136
29.7.2018 20:28:56
Neboj, bývá u konkrétního bazénku upozornění...,ale voda 36 děti stejně moc nebere.

A většinou jich tam máš hodně....třeba i s plaveckých bývá ta běžně známá teplota. Každý je vlastně jiný.

Hned u hranic Gyor. Tam se líbilo i manželovi, on vodu nemusí...
Silvie01+dva kluci 103202
29.7.2018 19:56:35
Teď jsme byli v Zalakarosu Park inn, bylo to super.
sylvaina 77406
29.7.2018 19:20:54
My tam byli už 3x. Do termálů chodíme tedy do Szechenyi furdo. Je to nádherný historický areál u stanice metra. Jsou to teda opravdu jen lázně, bazénů a bazénků je tam hodně s různou teplotou a stupněm smrdutosti. A navíc jsou smíšené pro ženy a muže v jednu dobu. V Budapešti je těch lázní nejméně 11, je potřeba se.ale dopředu informovat, některé jsou otevřeny je v některých dnech nebo mají dny pro ženy a muže zvlášť. Známé jsou třeba Gellert, ale nevyzkoušeli jsme je.
Z dalších zábav je výborný třeba noční život. Stačí dorazit do centra a vyberete si určitě. Je tam vše včetně obrovských klubů. Za návštěvu stojí tržnice, z venku vypadá jako secesní nádražní hala. Prodávají se v ní místní speciality a místní v ní opravdu nakupují, není to žádná kulisa pro turisty. Chrám sv. Štěpána je obrovský a mají tam jeho ruku. Hradní pahorek, mosty, metro... Mmch to metro je druhé nejstarší hned po Londýnu a stojí za vidění. Jednou jsme tam byli o vánoční h prázdninách a trhy a výzdoba, kam se hrabe Vídeň. Budapešť je moje srdcovka.
 Názory 110 z 756  [Dalších 746 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.