tisk-hlavicka

Pohádková dovolená na zámku pro celou rodinu

7.2.2019 Komerční sdělení

Bydlet na zámku je určitě snem každé malé holčičky či kluka. Pojďme dětem jejich dětská přání splnit a užít si s celou rodinou dovolenou na zámku.

Strávit dovolenou na zámku nemusí být nedosažitelným luxusem. I vaše rodina si může užít netradiční pobyt se špetkou historie. Při návštěvě zámeckých hotelů si s dětmi můžete povídat o dávných časech, zopakovat znalosti z dějepisu či společně objevit nějaké z historických tajemství a záhad.

Hluboká nad Vltavou - novogotický skvost

Hluboká nad Vltavou je zámek známý z mnoha pohádek a filmů. Překrásná novogotická budova obklopená zahradou a anglickým parkem je významným turistickým cílem Jihočeského kraje. Ubytovat se v Hluboké nad Vltavou zde můžete v luxusním hotelu Štekl, který se nachází v těsné blízkosti zámku. Na Hluboké je pestrá nabídka sportovních a rekreačních aktivit. Dospělí mohou ocenit golfové hřiště či wellness centru a srdce dětí si jistě získá Zoologické zahrada či aquapark. Kousek od Hluboké se nacházejí České Budějovice. Dostupné jsou nejen autem či MHD, ale i na kolečkových bruslích. Podél Vltavy vede krásná upravená cyklostezka, kde se můžete projet i s kočárkem.

Neztraťte se v labyrintech na Loučni!

O zábavu není nouze ani na zámku Loučeň ve Středočeském kraji. Ubytování je zde možné v Maxmilian Lifestyle Resortu přímo na zámku Loučeň. Unikátní zahrada s labyrinty a bludišti vás určitě zabaví po celý den. Na zámku se pořádají i speciální strašidelné prohlídky a nebo třeba prohlídky s ochutnávkou čokolády. Ochutnejte také místní specialitu - čápi s mákem. Děti budou z této sladké dobroty určitě nadšené!

Luxus v Břežanech jen pár minut od Prahy

Zbrusu nový hotel Chateau Clara Futura se nachází nedaleko od Prahy v obci Dolní Břežany. Hotel se nachází v budově bývalého renesančního zámku a po rekonstrukci zde citlivě propojuje prvky nejmodernější technologie s prvky historickými. Skvělý servis nabízí také kuchyně, kde vám připraví jídlo podle moderních gastronomických trendů s použitím lokálních surovin. Pro nerušenou relaxaci je kolem hotelu rozsáhlá zahrada přístupná po celý den. Děti si zde užijí pobyt se slevou a ty nejmenší do 2 let jsou ubytované zcela zdarma.Vyhledávání článků podle věku

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.