tisk-hlavicka

Víte, jak se cítí oběť šikany?

16.10.2018 Klááára

Rodiče sdíleli video s emocemi své 11 leté dcery.

Rozčilení rodiče Lee a Natalie Davies natočili emocionální video své dcery poté, co se jim svěřila, že ji spolužáci šikanují. Video rodiče sdíleli se souhlasem dcery, aby mohli zaměstnancům školy ukázat, jak je situace vážná.

Matka uvedla, že dcera dostala záchvat poté, co si na mobilu přečetla zprávy od svých spolužaček, které jí zaslaly prostřednictvím Snapchatu. Poté se 11 letá dívka začala třást a přes slzy nebyla schopna mluvit.

Otec Lee sdílel toto video na Facebooku v situaci, kdy jako rodiče nabyli přesvědčení, že škola situaci patřičně neřeší a dodal k tomu: "Nemám rád, když se podobné věcí sdílí na Facebooku, ale moje dcera byla 6 týdnů od zahájení školního roku šikanována denně. Několikrát jsme školu kontaktovali, že máme jako rodiče obavy o její emoční zdraví a žádali jsme je o její přeložení do jiné třídy. Stále mi ale říkali, že nemají žádné známky o tom, že by se šikanování dělo... Šikanování není žádným způsobem přijatelné a musí se zastavit! Neváhejte a sdílejte tento příspěvek, protože bych nikdy nechtěl vidět další dítě, když se takhle cítí!"

Uveřejnění videa se setkalo s mimořádným ohlasem a rodičům se dostalo velké podpory.

A jak to dopadlo?

Tatínek Lee nyní dodává: "Mohu spokojeně říci, že jsme se se školou setkali a pracujeme na řešení, které zajistí, že se nikdy nic podobného nestane."

Názory k článku (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!
Článek se vztahuje k období asi

Vyhledávání článků podle věku

Fotky podle věku

Poslední fotky z emailového průvodce rodičovstvím.

ValinkaKubaADÉLKAADELINKAmiláček ADELINKAADÉLKA☺VikiBříško

Emailový průvodce rodičovstvím je zdarma pro všechny rodiče od početí do 6 let věku.

Přihlásit k odběru

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.


Zajimavé odkazy:
  |   Jsme.cz - nový magazín o rodině, přátelství a vztazích.    Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.