tisk-hlavicka

Na povinném ručení lze ušetřit až desítky tisíc. Podívejte se, jak na to.

21.5.2018 Komerční sdělení

Automobily jsou všudypřítomným dopravním prostředkem, který nám každý den šetří hodně času, ať už jedeme do práce, obstaráváme nákup pro rodinu nebo vyrážíme za zábavou a koníčky. Jako majitelé a provozovatelé těchto vozidel si určitě uvědomujete, že máte zákonnou povinnost platit povinné ručení, respektive pojištění odpovědnosti z provozu vozidla.

Tato služba je spjata s každoročním poplatkem, jehož výše se odvíjí od spousty faktorů. A nejsou to pouze technické parametry automobilu, ale také to, jak dlouho řídíte a jestli je to stále bez nehod. Pokud jste nespokojeni s výší platby za povinné ručení, pak vězte, že máte možnost ušetřit. Stačí ji pouze využít.

Kalkulačka povinného ručení

Jestli právě dumáte nad tím, jak takového cíle dosáhnout, řešení je snazší, než se na první pohled zdá. Jednoduše změňte pojišťovnu a využijte to nejlevnější povinné ručení na trhu. Cesta k takovému produktu rozhodně nevede skrze jednotlivé pobočky pojišťovacích společností, kde se budete domáhat lepších podmínek.

Mnohem novodobějším, rychlejším a zároveň prověřeným nástrojem jsou online kalkulačky, které vám dokáží během několika minut předložit vhodnou nabídku na povinné ručení. Při brouzdání po internetu by vás měla zaujmout hlavní klíčová slova „povinné ručení kalkulačka”.

Právě skrze ně dostanete možnost srovnat spoustu nabídek pojišťovacích společností naráz, a to zcela bezplatně a kdykoliv. A víte, co je cílem takového konání? Úspora finančních prostředků, jež může v případě některých automobilů a jejich majitelů dosahovat výše stovek korun za rok.

Cesta k nejlevnějšímu povinnému ručení na trhu

Abyste se domohli nízké ceny za povinné ručení, musíte do online formuláře vyplnit několik základních údajů směřujících k finálnímu výpočtu. Pokud jde o vozidlo, budou to následující informace.

  • Tovární značka a model
  • Užití dopravního prostředku
  • Objem motoru
  • Výkon
  • Hmotnost vozidla
  • Rok výroby

Druhá polovina takového formuláře se týká už samotného pojistníka.

  • Datum narození
  • Bydliště
  • Počet měsíců bez nehod

Na základě těchto údajů je vypočítáno to nejlevnější povinné ručení, kterého se vám může dostat. Jen pár minut vašeho drahocenného času vás dělí od přehledné nabídky těch nejznámějších pojišťoven na trhu, z nichž můžete volit, a to v závislosti na vámi definovaných kritériích. Pro někoho to bude cena, pro jiného zase výše plnění a přidružené služby. Ať tak či onak, vždy se dopracujete k výsledku, jež vás z finančního hlediska rozhodně potěší. A uznejte sami, kdo by odolal úspoře v řádu tisíců korun, které lze investovat například do benzínu?

Porovnání povinného ručení na internetu

Jestliže vás zajímá projekt „povinné ručení kalkulačka”, pak nepřestávejte ve čtení následujících řádků. Prostřednictvím nich vám totiž prozradíme, kde je třeba provést nezávislé srovnání povinného ručení, abyste se domohli těch nejnižších cen.

Je to internetový portál Ušetřeno.cz, který sdružuje nejlevnější povinné ručení na trhu a je zárukou vysokých úspor. Průměrně lze ušetřit kolem 70 % na pojistném, což můžete dělat třeba 1 800 Kč za rok, ale také mnohem více.

Proto neberte pojištění vozidla jako nutné zlo, za nějž musíte pravidelně platit, ale najděte v něm pomocnou ruku na silnicích, jež vás nebude stát mnoho. Vždyť právě kvalitní povinné ručení je tím, co vás ochrání před hrazením škod na cizím vozidle, majetku nebo životech dalších osob. Produkt, s nímž můžete díky pestrým asistenčním službám získat více než si myslíte. Nejlevnější povinné ručení čeká na každého.
Vyhledávání článků podle věku

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.