tisk-hlavicka

Batole s Downovým syndromem zpívá duet se svojí sestrou

26.1.2018 Janeska 1 názor

Když se maminka Amanda Bowman šla do koupelny osprchovat, požádala svoji dceru Lydii, aby pohlídala svého mladšího bratra.

Když se maminka Amanda Bowman šla do koupelny osprchovat, požádala svoji dceru Lydii, aby pohlídala svého mladšího bratra Bo, který se před 25 měsíci narodil s Downovým syndromem a má slovní zásobu 12 slov.

Když se maminka z koupelny vrátila, nalezla svoji dcerku, jak hraje a zpívá s malým bráškou duet "You Are My Sunshine". Ve videu Lydia hraje na kytaru a zpívá, zatímco Bo sedí vedle ní a pohybuje se v rytmu hudby. Na konci každého verše se Lydia odmlčí a nechá bratra s rozkošným úsměvem na tváři dozpívat poslední slovo.

Maminka Amanda k tomu dodává: "Každé slovo, které se Bo zatím naučil, bylo díky hudbě a zpěvu. Je pro nás velkým požehnáním, přinesl do našeho života kousek nebe a změnil náš život. Také jeho starší sourozenci se díky němu změnili a učí se bezpodmínečně milovat."

Názory k článku (1 názorů)
Milé wer 26.1.2018 17:1
(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.


Zajimavé odkazy:
  |   Jsme.cz - nový magazín o rodině, přátelství a vztazích.    Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.