tisk-hlavicka

Sezona first minute zájezdů je zahájena. Kam v létě vyrazit a co cestovní kanceláře nabízí?

8.1.2018 Komerční sdělení

Nemáte-li s novým rokem ani pomyšlení na práci, zpříjemněte si pracovní dny těšením se na dovolenou. Cestovní kanceláře nyní nabízí levné zájezdy v rámci first minute akce, a tak nejenže si můžete ušetřit nervy při vybírání dovolené na poslední chvíli, ale zároveň můžete ušetřit i peníze.

Vánoční pohoda je za námi a nyní je na čase začít přemýšlet, kde si užít tu letní pohodu. Rádi byste vyrazili do Itálie, Španělska, na Kypr či Krétu? Nebo snad dáváte přednost oblíbeným klasikám, jako jsou Egypt a Chorvatsko? Rozhodnutí je jen na vás.

Včasný výběr nabízí luxusní hotely i rodinné bungalovy

V rámci first minute dovolené máte z čeho vybírat, a to nejen co se zemí týká. Na výběr je i nespočet hotelových komplexů, rodinných penzionů, bungalovů a kempů. Je libo all inclusive v tureckém pětihvězdičkovém hotelu? Či snad raději preferujete poklidnou dovolenou s dětmi v chatkách uprostřed borovic?

Díky možnosti výběru si lze při včasném pořízení dovolené vybrat typ ubytování, který je vám milý. Navíc online hodnocení vám pomůže rozhodnout se správně. Uživatelské recenze na internetu vám napoví, kde si užijete nejen výtečného jídla a pití, ale i dobrých služeb, krásné pláže a moderního vybavení. Stejně tak se dozvíte, kam je lepší vůbec nejezdit.

S 30% slevou můžete vyrazit do Dubaje i na Mallorcu

Jen o bohaté nabídce ale first minute není. Ti, kteří využijí včasného nákupu, získají také výraznou slevu. Dovolená first minute je nabízena až o 30 % levněji než dovolená pořizovaná v hlavní sezóně.

Třetinová sleva se mnohdy nevyrovná ani last minute zájezdům, jejichž velkou nevýhodou je velmi omezený výběr destinací. Na poslední chvíli tak lze koupit dovolenou jen do vybraných zemí. Pokud jsou vaším vysněným cílem například Spojené arabské emiráty, Baleárské ostrovy nebo Portugalsko, můžete si být jistí, že na poslední chvíli tyto destinace budou už plné. Nechcete-li nechat tak nic náhodě, pak raději začněte s plánováním dovolené už nyní.

Cestovky se předhání v atraktivnosti nabídek

Cestovní kanceláře jsou u first minute nabídky štědré. Jen u bohatého výběru a výrazné slevy akce nekončí. Často tak lze využít například „dítě zdarma,” možnost parkování na letišti bez poplatku nebo pojištění storno.

A cestovní kanceláře myslí i na ty nerozhodné, pokud si tak nyní vyberete dovolenou na jeden z Baleárských ostrovů, avšak měsíc před odletem byste raději vyrazili na jeden z Řeckých ostrovů, můžete cíl své dovolené změnit. A to zdarma i deset dní před odletem. Při výběru dovolené, proto nehledejte jen vysněnou destinaci, ale zajímejte se také o to, co vám cestovka nabídne navíc od konkurence.
Vyhledávání článků podle věku

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.