tisk-hlavicka

Tip na dárek - nová knížka plná pohádkového adrenalinu

7.12.2017 David Řezanina 1 názor

Děti všeho věku milují pohádky, napětí a zlo přemožené dobrem. To všechno nabízí nová knížka Damídci aneb Ochránci pohádkového světa. Roztomilí skřítkové bojují v každé kapitole s kouzly zlé čarodějnice Čarimari, která se rozhodla, že zničí svět pohádek. A Damídci jsou tu od toho, aby její plány překazili.

Docela dobře se jim to daří, ale o napínavé okamžiky a vtipné scénky není nouze. Děti se při čtení baví, fandí svým kladným hrdinům a vymýšlejí, jak bojovat se zlem.

Knížka od Davida Řezaniny je psaná s vtipem, nadsázkou a moderním jazykem. Přesně tak, jak to mají dnešní školáci rádi. V jednotlivých kapitolách se děti sice setkají s klasickými pohádkovými postavami, jako jsou devítihlavý drak nebo vodník, ale v novém pojetí, které ještě nepoznali.

Damídci aneb Ochránci pohádkového světa jsou knížkou, která udělá radost předškolákům i mladším školním dětem a koupíte ji na webu: https://damidci.cz.

Názory k článku (1 názorů)
Slovenskóóó Pralinka Lucka 19.12.2017 21:30




Článek se vztahuje k období asi

Vyhledávání článků podle věku

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.