tisk-hlavicka

Strie - obávaný protivník nejen maminek!

15.11.2017 Komerční sdělení

Díky správné péči se dá výskyt strií znatelně eliminovat.

Strie neboli pajizévky nejčastěji vznikají u dívek v dospívání, kdy jejich tělo získává ženské křivky či v pokročilém stádiu těhotenství. Tyto malé potvůrky se ovšem nevyhýbají ani dětem!

Strie a celulitida patří mezi nejčastější kosmetické komplikace, které sužují lidskou generaci. Drobné pajizévky vznikají popraskáním elastických vláken, které se nachází pod povrchem kůže různě na těle. Nejvíce ohrožená místa jsou v oblasti břicha, boků, stehen a v neposlední řadě také prsou. Zcela se vyhnout striím je takřka nemožné, ale díky správné péči se dá jejich výskyt znatelně eliminovat. K popraskání pokožky většinou dochází při jejím extrémním napínání – rychlý růst do výšky a nárůst hmotnosti.

Účinná prevence? Mazat a zase mazat!

Odborníci se shodují, že velký vliv na vznik strií má i dědičnost, ale i přesto se dá se zákeřnými striemi bojovat. Jedinou účinnou prevencí je důkladné a pravidelné promazávání a masírování pokožky. Mnoha ženám se výborně osvědčil Elasti-Q® Original, který obsahuje unikátní kombinaci účinných látek, jako je kyselina hyaluronová, D-panthenol, elastin, vitamin E a nyní je navíc obohacen o účinné látky pupečník a kozinec. Krém je lehké konzistence, snadno se vstřebává, jemně voní a nezanechává pocit mastnoty. Navíc při aplikaci v období po porodu usnadňuje rychlejší návrat k pevnému a plochému bříšku.

V případě, že vedete válku se striemi, které se již objevily, vyzkoušejte tělový krém Elasti-Q® Exclusive. Ten je určen hlavně pro těhotné a kojící ženy, ale doporučuje se používat i po porodu, kdy napomáhá odstranit strie již vzniklé. Jeho složení je obohaceno o účinné látky pupečník a kozinec. Obsahuje o 300 % více elastinu, o 60 % více kyseliny hyaluronové a o 25 % více kozince než Elasti-Q® Original, a proto kůži nejen chrání, ale napomáhá také k její hydrataci a pružnosti. Pupečník regeneruje, zklidňuje a vyhlazuje kůži, kozinec zase zvyšuje pevnost pokožky. Vzniklé strie je velmi složité odstranit z povrchu kůže, ale můžeme velice výrazně zlepšit jejich vzhled tak, aby nebyly vidět.

Jestliže místo krému preferujete spíše olej, je právě vám určen Elasti-Q® Exclusive tělový olej s kombinací několika unikátních přírodních složek, mezi nimi 5 účinných olejů (olej ze semene granátového jablka, pupalky dvouleté, světlice barvířské, vinné révy a olivový olej). Elasti-Q® Exclusive tělový olej napomáhá nejen chránit kůži před striemi, ale také pokožku hydratuje, vyživuje a eliminuje její nepříjemné svědění. Zároveň přípravek neobsahuje parafin, barviva ani konzervační látky.

Pečujte o svou pokožku a natřete to striím s úsměvem!

Více informací naleznete na www.elasti-q.cz
Vyhledávání článků podle věku

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.