tisk-hlavicka

Přebalujte snadno a šetrně - jako Francouzky

6.11.2017 Komerční sdělení

Seznamte se s nepostradatelným pomocníkem při přebalování.

Rády byste přebalovaly Vaše miminko snadno a zároveň šetrně? Zkuste to jako Francouzky s emulzí na zadečky na bázi olivového oleje a vápenné vody (Liniment oléo-calcaire). Tato emulze si u maminek ve Francii získala větší oblibu než vlhčené ubrousky. Nejedná se o žádnou novinku, nýbrž skutečnost, která se používá již po řadu generací. Pomůže Vám šetrně očistit zadeček Vašeho miminka a zároveň ochránit pokožku v plence, a předejít tak opruzeninám.

Emulze na zadečky značky Gilbert je vyrobena podle tradiční receptury na bázi panenského olivového oleje a vápenné vody. Obsahuje 99,8 % přírodních ingrediencí. Olivový olej krásně vyživuje, zvláčňuje pokožku a umožňuje dokonalé čištění. Vápenná voda svým zásaditým charakterem snižuje kyselost stolice a moči v plence, a pomáhá tak udržovat přirozené pH pokožky. Emulze vytváří ochrannou vrstvu na pokožce, čímž chrání před účinkem dráždivých látek obsažených v moči a stolici. Předchází tímto opruzeninám a přináší zklidnění pokožky. Díky jejímu šetrnému složení je vhodná ke každodennímu užití, a to již od narození miminka. Emulze je hypoalergenní, bez parfemace, vhodná i na tu nejcitlivější dětskou pokožku.

Tato emulze je přírodní alternativou k vlhčeným ubrouskům, které často mohou obsahovat konzervační látky a parfémy. Při čištění pomocí vlhčených ubrousků je navíc potřeba použít zvláčňující krémy. Emulze na zadečky z laboratoře Gilbert nevyžaduje další použití speciálních krémů, jelikož přináší kromě čištění i potřebnou ochranu a hydrataci pokožky.

Výhody emulze Gilbert:

  • Dokonale a šetrně čistí zadeček miminka.
  • Ochraňuje a zvláčňuje pokožku.
  • Udržuje přirozené pH pokožky v plence.
  • Pomáhá předejít opruzeninám.

Jak se emulze používá? Emulze se aplikuje na vatový tampónek nebo látkový ubrousek a takto se očistí zadeček miminka. Neoplachuje se. Není potřeba nanášet další krémy, jelikož emulze zanechává na zadečku jemnou ochrannou vrstvu.

Emulze na zadečky Gilbert je dostupná i v malém cestovním balení 100 ml, takže i mimo domov pro Vás bude přebalování snadné a zároveň šetrné pro Vaše miminko.

Na český trh se emulze na zadečky značky Gilbert dostala před pár měsíci, ale již nyní se těší velké oblibě. Do Česka ji začala dovážet jedna česká maminka, která dlouhou dobu žila ve Francii a s touto emulzí se setkala právě tam. Emulze se brzy stala jejím nepostradatelným pomocníkem při přebalování. Po návratu zpět do Čech ovšem zjistila, že tuto emulzi nejde nikde koupit, a proto se ji rozhodla dovážet. Emulze je prozatím k dostání pouze na e-shopu www.linibebe.cz, avšak brzy by měla být k prodeji i v kamenných obchodech.
Vyhledávání článků podle věku

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.