tisk-hlavicka

Matematická beruška vám pomůže s přijímačkami

11.10.2017 Johanka Spoustová

Matematická beruška je nekomerční projekt, jehož cílem je shromažďovat a šířit užitečné informace pro všechny, jichž se týkají příjímačky na osmileté (částečně i šestileté či čtyřleté) gymnázium.

Rádi bychom usnadnili orientaci v situaci dětem i rodičům, v širším pojetí významu stránek pak přispěli k tomu, aby úspěšnost přijetí na osmileté gymnázium nezávisela tolik na finanční situaci a společenském postavení rodiny uchazeče.

Nejzajímavější částí stránek je pravděpodobně archiv výsledků přijímaček, který obsahuje, prozatím pro rok 2017, výsledkové listiny a kritéria přijímacího řízení všech státních a většiny soukromných a církevních gymnázií v ČR (osmiletých, šestiletých i čtyřletých). Dále stránky obsahují informace o organizaci přijímacího řízení a doporučení, jak se připravovat na přijímací zkoušky. Nejnověji jsme také vytvořili přehledný kalendář dnů otevřených dveří pražských gymnázií..

Učitelům může být Matematická beruška užitečná k tomu, aby na ni odkázali rodiče, kteří se potřebují v situaci zorientovat, případně žáky lačnící po přípravě. Jak učitelé, tak rodiče mohou ocenit i odkazy na zajímavé výukové materiály.

Matematická beruška je "rodinný projekt" bez komerčních ambicí. Stránky jsou stále ve vývoji, budeme rádi za jakoukoli odezvu a také za jejich šíření mezi všechny, komu mohou být k užitku.

Názory k článku (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!
Vyhledávání článků podle věku

Fotky podle věku

Poslední fotky z emailového průvodce rodičovstvím.

ValinkaKubaADÉLKAADELINKAmiláček ADELINKAADÉLKA☺VikiBříško

Emailový průvodce rodičovstvím je zdarma pro všechny rodiče od početí do 6 let věku.

Přihlásit k odběru

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.

Zajimavé odkazy:
   Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.