tisk-hlavicka

Přijďte za dětským úsměvem

10.10.2017

Ve čtvrtek 19. října 2017 od 14 hodin pořádá Občanské sdružení Smíšek na náměstí Míru v Praze 2 již pátou benefiční módní přehlídku, v letošním roce pod názvem „Dítě mnoha rolí”.

Cílem benefiční módní přehlídky je podpořit děti předškolního věku ze znevýhodněného prostředí, které neměly lehký start do života, a pomoci jim začlenit se mezi vrstevníky a dopřát jim správné dětství, radost a úsměv na tváři.

Sociálně aktivizační projekt dlouhodobě zastřešuje Občanské sdružení Smíšek a jeho myšlenku se rozhodli podpořit umělci Marcela Březinová, Pavlína Matiová, René Kekely a Honza Musil (patroni projektu), dále pak Richard Tesařík, Vojta Lavička, Lucie Kožinová, Jana Černochová, Standa Dvořák, Sofie Karolová, Richard Pachman, Petruška Hapková a myšák Mickey Mouse se svojí slečnou Minii, ale i řada dalších, které budete mít možnost vidět v jiných rolích, než jak jste zvyklí z televizních obrazovek.

Děti pilně trénují, aby Vám ukázaly proč „Dítě mnoha rolí”. Budou tancovat, zpívat a stanou se modelkou a modelem. Podívejte se na pozvánku, kde Vás děti společně s Lenkou Kohoutovou zvou.

„Benefiční přehlídku „Dítě mnoha rolí” pořádáme na podporu budování Integračních školiček Smíšek určených sociálně znevýhodněným dětem. Jedná se o děti, které bohužel nemají možnost navštěvovat běžné školky: děti z azylových domů, chráněného bydlení, děti matek v tíživé sociální situaci nebo abstinujících po drogové závislosti. Mnoho těchto dětí má i zkušenost s odebráním či týráním a potřebuje pomoc, kterou jim často rodina nedokáže poskytnout. Děti si nemohou vybrat rodinu, do které se narodí, ale všechny si zaslouží krásné dětství,” doplňuje pozvání na akci paní Vladislava Táčnerová, ředitelka Občanského sdružení Smíšek.

Názory k článku (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!
Vyhledávání článků podle věku

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.