tisk-hlavicka

8 letý chlapec si špatně čistil zuby a dostal dopis. Od zoubkové víly.

13.9.2017 Janeska 2 názory

Když 8 letému Samovi vypadl zoubek, schoval ho pod polštář.

Když 8 letému Samovi vypadl zoubek, schoval ho pod polštář a očekával, že mu jej zoubková víla v noci vymění za peníze. Tak mu to rodiče přece vždycky říkali a také v Londýně, kde žijí, je to zvykem.

Jaké však bylo jeho překvapení, když místo librové mince našel pod polštářem dopis - přímo z kanceláře zoubkové víly. Jeho tatínek, který si dlouho před tím lámal hlavu s tím, jak synka naučit lépe čistit zuby, dopis uveřejnil na Twitteru a setkal se s velkou odezvou ostatních rodičů.

Vážený pane Warrene,

rádi bychom Vás informovali, že jsme obdrželi váš zub a zaevidovali ho do našeho systému. Určitě jste si všimli, že došlo ke zpoždění platby za tento zub. Je to kvůli stavu, ve kterém obdržený zub byl.

S jistým opotřebením zubu sice počítáme, nicméně Váš zub jsme museli zaslat k další analýze. Domníváme se, že ve vašem případě jde o nedostatek zubní péče a pozornosti, které zubům věnujete. Nalezli jsme totiž více než stopové množství Fanty, cereálií a čokolády, které nebyly čištěním odstraněny. Doporučujeme Vám, abyste svůj způsob čištění překontroloval.

Pane Warrene, tento Váš zub přijmeme, pokud budeme ujištěni, že stav vašeho dalšího zubu bude výrazně lepší. V opačném případě budeme platbu dále zadržovat.

S pozdravem

Barry T., zoubková víla

Názory k článku (2 názorů)
Už z logiky věci to nedává smysl Sadia 13.9.2017 19:38
Super poter 14.9.2017 11:31
(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.

Zajimavé odkazy:
   Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.