tisk-hlavicka

Chcete spokojenou rodinu? Najděte si dobré zaměstnání

8.8.2017 Komerční sdělení

Všichni víme, že práce by neměla příliš zasahovat do osobního života. Pravdou ale je, že to, jakou kariéru zvolíte, ovlivní velmi nejen váš pracovní život. Proto je důležité vybrat si pro vás tu nejlepší možnou pozici. Kde ji můžete hledat?

Rozdělení pracovního a osobního života

Slyšíme o tom pořád. Pokud máte skvělou kariéru, nemůžete mít skvělý vztah. Buď jedno anebo druhé. Pravdou je, že se skloubit rodinu a zaměstnání není vždy jednoduché. Pokud ale máte skvělé zaměstnání, které vás navíc baví, není potom jednodušší se na lidi kolem sebe (a hlavně na ty nejbližší) už jenom usmívat? Mrkněte na firmy na VímVíc.cz a určitě vás nějaká zaujme.

Mít dobré zaměstnání je základ pro rodinnou pohodu

Ať chcete nebo ne, to, jak se cítíte v práci se odráží na vašem chování doma. Nestíháte uzávěrku nebo report a víte, že vás čeká rodinný oběd, který byste nejraději vynechali? Pravděpodobně tedy u rodinné sešlosti můžete vypadat trochu sklesle.

"Ačkoli si to možná neuvědomujeme, naše vnitřní rozpoložení a to, jak se navenek chováme, ovlivňuje lidi kolem nás."

Pokud si ale najdete mezi volnými pracovními nabídkami takové zaměstnání, které vám bude do života vnášet radost a pohodu, nutně se vaše rozpoložení přenese dál. Protože to, jak se cítíme ovlivňuje prostředí a lidi kolem nás.

Jaký je váš současný zaměstnavatel aneb Hodnocení zaměstnavatelů

Možná vás vaše poslední zaměstnání příliš nepotěšilo. Jaké byly důvody toho, že jste jej opustili? Jakou máte s vaším bývalým (nebo současným) zaměstnavatelem zkušenost? Podělte se o ni ve vaší recenzi zaměstnavatelů na VímVíc.cz. Můžete tak pomoci dalším lidem v hledání té nejlepší práce a také si přečíst, jaké mají hodnocení firmy, které vás zajímají.

"Názory na vašeho zaměstnavatele můžete sdílet s ostatními na kariérním portále VímVíc.cz."

Pracovní nabídky na portále VímVíc.cz

Pokud máte pocit, že byste chtěli změnit zaměstnání, ať už kvůli tomu, že si přejete pružnou pracovní dobu, lepší platové ohodnocení anebo jiné pracovní prostředí, můžete se podívat na volné nabídky na kariérním portále VímVíc.cz. A přesto, že najít práci snů není jednoduché, díky hodnocení zaměstnavatelů na VímVíc.cz můžete být své vysněné kariéře blíž.
Vyhledávání článků podle věku

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.