tisk-hlavicka

Zbavte se chloupků navždy a během několika sezení

20.6.2017 Komerční sdělení

V současnosti je v módě tělo zcela bez chloupků, tedy epilace. Pravděpodobně i Vy bojujete s ochlupením nohou, podpaží či v oblasti bikin. Chcete se vymanit z neustálého kolotoče holení a bolestivých depilací? Máte už dost vyrážek, zarudnutí kůže a zarůstání chloupků?

Možná uvažujete o laserové epilaci, ale obáváte se vysoké ceny a nejistého výsledku. Úroveň dostupných laserů je skutečně různá. Klíčové je zjistit, s jakými přístroji pracuje vybraný salón nebo klinika estetické medicíny.

Nejmodernější americký epilační přístroj Vectus se systémem dvojího chlazení Vás zbaví chloupků navždy, většinou za 5 sezení a za dostupnou cenu. Například za doživotně hladká lýtka a podpaží vydáte okolo 23 000 Kč, za trvalé odstranění dámského knírku 3 800 Kč a podobně. Epiluje se také oblast bikin, brada, celé dolní končetiny, předloktí, u mužů zejména záda, ramena, hrudník, břicho a hýždě.

Ve srovnání s voskovou depilací, která vychází u nohou, bikin a podpaží asi na 1 600 Kč za měsíc (za 5 let téměř na 100 000 Kč!), je to jistě přijatelná investice. A holení žiletkami, když pomineme náklady, je zase náročné časově – podle průzkumu jím ženy stráví 72 dnů svého života… Absolvujete-li laserovou epilaci Vectus, obětujete jí všehovšudy pár hodin. A chloupky Vám už nenarostou.

Kde se provádí laserová epilace Vectus?

Špičkovým přístrojem Vectus disponuje Brandeis Clinic v Praze, jako jediná klinika v České republice. Vectus je nejúčinnějším epilátorem svého druhu, který s vervou, a přitom téměř bezbolestně zlikviduje každý nežádoucí chloupek na těle. Většina klientů zvládá ošetření v naprosté pohodě, přesto lze na citlivější partie, například intimní místa, hodinu před epilací nanést znecitlivující krém.

Výhodou přístroje Vectus je jeho revoluční systém Skin Tell, který dokáže u každého klienta přesně určit intenzitu melaninu a ochlupení jeho kůže, a nastavit tak potřebnou sílu paprsku podle typu pokožky. Díky respektování individuality klienta je laserové odstranění chloupků opravdu účinné, tedy trvalé. Největších úspěchů dosahují lidé s tmavými chloupky a světlou kůží. Vectus je navíc přes jeho efektivitu natolik šetrný, že ho lze na rozdíl od konkurenčních laserů použít i v létě.

Více o moderní laserové epilaci

Laserová epilace je vhodná pro všechny typy pokožky a většinu barev chloupků (kromě šedivých). Nijak neohrožuje zdraví, avšak těhotným ženám se doporučuje počkat s ošetřením až po porodu.

Jedno ošetření trvá od několika minut do půl hodiny, v závislosti na rozsahu epilace. V průměru je třeba absolvovat 5 sezení, vždy s odstupem 6 až 8 týdnů. Potřebný počet ošetření a jejich termíny určí lékař individuálně.

„Laserová epilace představuje jednu z nejžádanějších kosmetických procedur na světě. Díky ní dokážeme odstranit chloupky na tváři i zbytku těla, a to rychle a s trvalým účinkem,” uvádí Anna Brandejs, spoluzakladatelka kliniky estetické medicíny Brandeis Clinic.

Můžete se tu rovnou objednat na konzultaci, nebo získat další informace na čísle +420 606 777 897
Vyhledávání článků podle věku

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.