tisk-hlavicka

Rodiče vybudovali svému autistickému synovi doma videopůjčovnu.

27.4.2017 Bublinka 2 názory

Když místní videopůjčovna oznámila, že bude končit, rodiče mladého autisty se obávali, že ztratí jeden z pilířů svého života.

Hector Andres Zuniga je 20letý autista, který žije se vými rodiči v Texasu. K jeho největším potěšením patřily od 13 let návštěvy místní videopůjčovny Blockbuster. Zde si dvakrát týdně dal něco dobrého a půjčil si DVD s milovanými filmy.

Když místní videopůjčovna oznámila, že bude končit, rodiče mladého autisty se obávali, že ztratí jeden z pilířů svého života. Pak ale jeho bratr na Twitteru oznámil:

"Můj autistický bratr byl smutný, že Blockbuster bude končit,
tak mu moji rodiče vybudovali jeden doma."

A opravdu - rodiče odkoupili z končícího obchodu některé vabavení a vytvořili synovi jeho známé prostředí ve vlastním domě.

První půjčovna Blockbuster byla otevřena v roce 1985, kolem roku 1989 byl rozmach tak velký, že firma otevírala novou provozovnu každých 17 hodin. Kvůli tlaku internetu a streamovacích služeb typu Netfix však v celých Spojených státech nyní zůstalo pouze 12 videopůjčoven. Ale nyní k nim přibyla další - v domě nemluvícího autisty Hectora Zunigy!

Názory k článku (2 názorů)
V Čechách Hanka 27.4.2017 16:57
*Re: V Čechách Eva 30.4.2017 17:24
(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.


Zajimavé odkazy:
  |   Jsme.cz - nový magazín o rodině, přátelství a vztazích.    Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.