tisk-hlavicka

Invalidní vozíky Meyra pro skutečnou volnost pohybu

16.3.2017 Komerční sdělení

Dnešní invalidní vozíky jsou již na skvělé úrovni.

Samostatnost, svoboda pohybu a možnost žít plnohodnotný život, to jsou hodnoty, na kterých nám nejvíce záleží. Proto se věda snaží neustále zlepšovat způsoby, jak tento životní standard poskytnout i lidem s omezenou pohyblivostí. Dnešní invalidní vozíky jsou již na skvělé úrovni a dokážou život v mnohém usnadnit. Zvláště ty, které patří ke špičce.

Pomoc napříč celým spektrem služeb

Jak u dopravních prostředků, tak u zdravotních pomůcek by se měl klást ten největší důraz na kvalitu. Vozíky představují jakousi kombinaci obojího, proto pro ně toto pravidlo platí dvojnásob. V současnosti je za na slovo vzatého odborníka v oboru mechanických i elektrických vozíků, jakož i dalších kompenzačních pomůcek, považována společnost Meyra. Byla založena ve třicátých letech minulého století mladým nadšencem, který si vzal pomoc pohybově znevýhodněným lidem jako své životní poslání, a není nadnesené říct, že dnešní společnost tomuto slibu více než dostála. Nyní provozuje nejen vývoj a prodej invalidních vozíků a dalších produktů, ale také poradenství, půjčovnu a kvalifikovaný servis.

Mechanické invalidní vozíky nejvyšší třídy

Společnost Meyra má ve svém sortimentu celou řadu invalidních vozíků, od těch standardních až po sportovní. Každému klientovi tak dokáže vyjít vstříc, zohlednit jeho potřeby a požadavky. Již standardní mechanické modely, které představují nejekonomičtější variantu, plně vyhovují mnoha potřebám zákazníka a vyznačují se jak naprostou spolehlivostí, tak kvalitním zpracováním. Firma dlouhodobě reflektuje do vývoje vozíků názory odborníků, konzultuje výrobu vozíků s terapeuty a lékaři a zavádí do svých produktů množství praktických inovací. Její pohodlné, vysoce funkční produkty jsou vhodné pro celodenní používání doma i na ulici. Samozřejmostí jsou různá nastavení, pohodlný sed, nastavitelné podnožky, přítlačné brzdy, madla pro doprovod a další vybavení.

Nadstandardní modely

Další kategorii představují odlehčené vozíky, jejichž využití nalezneme nejen v oblasti geriatrické péče. Vozíky s nadstandardní výbavou uspokojí i klienty s vysokými nároky a obtížemi, mezi něž patří revmatismus, neurologické problémy nebo amputace. K významné skupině se pak řadí specializované polohovací invalidní vozíky, které jsou v každodenním životě neocenitelnou pomocí. Poskytují různé možnosti úpravy sedací pozice pro naprosté pohodlí a oporu organismu a jsou vybaveny intuitivním ovládáním. Tyto flexibilní vozíky dopřejí svému majiteli skvělou pohyblivost a komfort.

Něco pro aktivní uživatele

Pohybové omezení již dnes není žádný důvod pro to, aby se člověk musel vzdát oblíbených sportů. Společnost Meyra vyvíjí také aktivní invalidní vozíky s ohromnou přizpůsobivostí, které lze sestavit přesně dle potřeb konkrétního uživatele se zohledněním jeho zdravotního stavu a způsobu, jakým chce vozík používat. Aktivní invalidní vozík se snadno může stát doslova součástí a rozšířením sportovcova těla, nikoliv pouhou pomůckou. Odborníci z firmy Meyra se při výrobě sportovních vozíků obracejí na profesionální sportovce a využívají jejich zkušeností.

Pohyb na elektrickém vozíku

Ke svobodě pohybu mohou pomoci i spolehlivé elektrické vozíky. I ty patří k sortimentu společnosti Meyra, která se zaměřuje na jejich neustálé zlepšování. Jejich modely umožňují bezpečný pohyb v interiéru i exteriéru. Dostupné jsou i modely, které obstojí i v náročných podmínkách provozu a na různých terénech. Jsou snadno ovladatelné, pohodlné, odpružené a kompaktní. Samozřejmostí je vybavení, bez něhož se na ulici neobejdete, jako jsou pneumatiky odolné proti propíchnutí a aktivní osvětlení.
Vyhledávání článků podle věku

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.