tisk-hlavicka

Proč je dobré, když dítě v letadle brečí

12.5.2016 Klááára 5 názorů

U příležitosti Dne matek dala letecká společnost všem cestujícím na palubě pořádný důvod, aby se z plačících dětí na palubě radovali.

Cestování letadlem s malým dítětem je velká zkouška nervů nejenom pro maminku, ale i pro ostatní cestující. Matka jen těžko nevnímá pohledy ostatních, když dítě pláče, vzteká se nebo je během dlouhého letu pochopitelně neukázněné.

Letecká společnost JetBlue zjistila, že létání s malými dětmi je pro její zákazníky skutečně velkým problémem a rozhodla se problém vyřešit nečekaným způsobem.

Během letu 213 z New Yorku do Long Beach se poté, co se maminky s dětmi usadily mezi ostatními pasažéry, ozvalo hlášení z kabiny:

"Toto bude první let v historii, během kterého jsou plačící děti vítány. Pokaždé, když v tomto letadle nějaké dítě bude plakat, získají cestující slevu 25% na další let s naší společností. Jinými slovy - čtyři plačící děti se rovnají jedné letence zdarma."

Krásná reklama s názvem FlyBabies, která tuto akci doprovázela, ukazuje usmívající se cestující, kteří aplaudují každému dětskému pláči.

Názory k článku (5 názorů)
Krasny Oliverka 12.5.2016 13:52
Děťátko do letadla nepatří Iva 12.5.2016 14:10
*Re: Děťátko do letadla nepatří Petra V. 12.5.2016 22:34
*Re: Děťátko do letadla nepatří Gladya, bývalá dasa, 13.5.2016 11:9
No nevím Rapiti 16.5.2016 8:42
Článek se vztahuje k období asi

Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Wellness Víkend   |   Jsme.cz - nový magazín o rodině, přátelství a vztazích.   |   Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.